מעברי חציה לאופניים – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

by Jul 29, 2018blog0 comments

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – חושבים מראש 13

סדרה בנושא פרטים, משמעותם וחשיבותם שם (בחו”ל) וכאן בישראל

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואני טוען שהוא נמצא במחשבה מראש, זו שרואה את התמונה הכוללת ויודעת לחשוב ולתכנן לפני ולא אחרי, ונותנת תשומת לב לפרטים הקטנים.
חזרתי מביקור קצר באירופה, תייר שבא לנקות את הראש, לפגוש אנשים מקסימים, ליהנות ולשכוח לרגע. אך מה לעשות שהעין והמוח שלי רואים גם דברים אחרים ממה שתייר רגיל בדרך כלל רואה? אצלי הם רואים פרטים, הם רואים תשומת לב והקפדה, הם רואים חשיבה מראש, הם רואים דאגה וכבוד לזולת, הם רואים דאגה לחיי אדם וחיות ודאגה לאיכות הסביבה.
וכשאני רואה פרטים, מיד מכה בי המחשבה: למה אצלנו זה לא יכול להיות כך? למה לעזאזל בישראל לא חושבים לפני? למה בישראל חיי אדם כה זולים?

סדרה זו שקראתי לה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים - חושבים מראש, או Think Ahead החלה להתפרסם בפייסבוק ב-2015. מדי פעם מתווספים לה עוד פרקים, כי הרי לא חסרים במקומותינו פרטים הדורשים טיפול, רק צריך להסתכל מסביב, לרצות לראות ולהבין.
כולי תקווה שלמישהו/י גם 'ייפתחו העיניים' בעקבות פוסטים אלו והוא/היא גם יעשו מעשה לרווחת וביטחון כולנו.

מעברי חציה לאופניים

שילוט ברור ומעברים מופרדים וייעודיים בין הולכי רגל לרוכבים מבטיחים חצייה בטוחה ללא הפרעה, זרימת תנועה נכונה ומהירה ומניעת תאונות. כך זה נעשה בכל מקום, בכל צומת ובכל מעבר חציה. הפרדה מוחלטת.

אני מזמין למשל את ראש עיריית תל-אביב לחצות פעם (כהולך רגל) את אוסף מעברי החצייה סביב מגדלי עזריאלי למשל, כדי להבין כמה תכנון וביצוע לקוי ורשלני מייצר סכנת חיים של ממש בכל חציה של הולך רגל במעברים אלו.

מעברי חציה מופרדים לאופניים

Copyright © כל הזכויות שמורות. אין להעתיק בכל דרך ללא קבלת אישור מראש ובכתב

רוצים להגיב? תגובות והערות תתקבלנה בברכה וחלקן אף יפורסם ללא פרטים מזהים.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This
// Collapse Mobile Nested Sub Menu // END Collapse Mobile Nested Sub Menu Skip to content