מעמד לסיגרים – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

by Updated: Jun 14, 2024blog0 comments

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – חושבים מראש 16

סדרה בנושא פרטים, משמעותם וחשיבותם שם (בחו”ל) וכאן בישראל

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואני טוען שהוא נמצא במחשבה מראש, זו שרואה את התמונה הכוללת ויודעת לחשוב ולתכנן לפני ולא אחרי, ונותנת תשומת לב לפרטים הקטנים.
חזרתי מביקור קצר באירופה, תייר שבא לנקות את הראש, לפגוש אנשים מקסימים, ליהנות ולשכוח לרגע. אך מה לעשות שהעין והמוח שלי רואים גם דברים אחרים ממה שתייר רגיל בדרך כלל רואה? אצלי הם רואים פרטים, הם רואים תשומת לב והקפדה, הם רואים חשיבה מראש, הם רואים דאגה וכבוד לזולת, הם רואים דאגה לחיי אדם וחיות ודאגה לאיכות הסביבה.
וכשאני רואה פרטים, מיד מכה בי המחשבה: למה אצלנו זה לא יכול להיות כך? למה לעזאזל בישראל לא חושבים לפני? למה בישראל חיי אדם כה זולים?

סדרה זו שקראתי לה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים - חושבים מראש, או Think Ahead החלה להתפרסם בפייסבוק ב-2015. מדי פעם מתווספים לה עוד פרקים, כי הרי לא חסרים במקומותינו פרטים הדורשים טיפול, רק צריך להסתכל מסביב, לרצות לראות ולהבין.
כולי תקווה שלמישהו/י גם 'ייפתחו העיניים' בעקבות פוסטים אלו והוא/היא גם יעשו מעשה לרווחת וביטחון כולנו.

מעמד לסיגרים

מוצר מיוחד שמאפיין את הסדרה הזו ומוכיח שהכל מתחיל ב”חושבים מראש”, לא משנה מתי נוצר.

בבית הפרלמנט בבודפשט (שבנייתו הושלמה ב-1904) היו נוהגים באי הבית להיפגש בפרוזדורים המרווחים והמהודרים ולשוחח, תוך כדי כך גם לעשן סיגרים. אך מה עושים כשרוצים להניח לרגע את הסיגר? על אדני החלונות הוצבו מתקנים/מעמדים מיוחדים לאחיזת הסיגרים כשלכל שקע יש מספר כך שבעל הסיגר ידע בדיוק היכן הניח אותו. 

מעמד לסיגרים

Copyright © כל הזכויות שמורות. אין להעתיק בכל דרך ללא קבלת אישור מראש ובכתב

רוצים להגיב? תגובות והערות תתקבלנה בברכה וחלקן אף יפורסם ללא פרטים מזהים.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Skip to content