סוסים בעיר – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

by Updated: Jul 23, 2020blog0 comments

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – חושבים מראש 8

סדרה בנושא פרטים, משמעותם וחשיבותם שם (בחו”ל) וכאן בישראל

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואני טוען שהוא נמצא במחשבה מראש, זו שרואה את התמונה הכוללת ויודעת לחשוב ולתכנן לפני ולא אחרי, ונותנת תשומת לב לפרטים הקטנים.
חזרתי מביקור קצר באירופה, תייר שבא לנקות את הראש, לפגוש אנשים מקסימים, ליהנות ולשכוח לרגע. אך מה לעשות שהעין והמוח שלי רואים גם דברים אחרים ממה שתייר רגיל בדרך כלל רואה? אצלי הם רואים פרטים, הם רואים תשומת לב והקפדה, הם רואים חשיבה מראש, הם רואים דאגה וכבוד לזולת, הם רואים דאגה לחיי אדם וחיות ודאגה לאיכות הסביבה.
וכשאני רואה פרטים, מיד מכה בי המחשבה: למה אצלנו זה לא יכול להיות כך? למה לעזאזל בישראל לא חושבים לפני? למה בישראל חיי אדם כה זולים?

סדרה זו שקראתי לה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים - חושבים מראש, או Think Ahead החלה להתפרסם בפייסבוק ב-2015. מדי פעם מתווספים לה עוד פרקים, כי הרי לא חסרים במקומותינו פרטים הדורשים טיפול, רק צריך להסתכל מסביב, לרצות לראות ולהבין.
כולי תקווה שלמישהו/י גם 'ייפתחו העיניים' בעקבות פוסטים אלו והוא/היא גם יעשו מעשה לרווחת וביטחון כולנו.

סוסים בעיר

סוסים וכרכרות אינם מראה יוצא דופן במרכז העיר. הכרכרות מבריקות ומצוחצחות, בכל רגע פנוי העגלון מנקה ומצחצח את כלי הרכב שלו. מבט מקרוב מגלה גלגלים שמעוצבים בסגנון ישן, אך עם מנגנון בלימה עם רפידות ודיסק, ממש כמו ברכב מודרני. יש כבוד למורשת ולעבר מבחינת העיצוב, עם שילוב טכנולוגיה מתקדמת, אמינה ובטוחה.
ואפרופו סוסים, אין גרגיר אחד של גללי סוסים לאורך המסלול בו הם עוברים, הכל נאסף במתקן מיוחד שמוצמד לכרכרה, מתקן שהעגלון מפנה ומנקה. בתחנות המוצא לכרכרות (כן יש תחנות מיוחדות גם לכרכרות) יש צינור מים נשלף מהרחוב שמשמש לצורך שתיית הסוסים וכן לשטיפת הרחוב משאריות כאלו או אחרות. הרחוב נשמר נקי כל הזמן.
והסוסים? אלו נראים בריאים ומבריקים כמו יצאו לתצוגה יוקרתית בארמון המלך.

סוסים וכרכרות

Copyright © כל הזכויות שמורות. אין להעתיק בכל דרך ללא קבלת אישור מראש ובכתב

רוצים להגיב? תגובות והערות תתקבלנה בברכה וחלקן אף יפורסם ללא פרטים מזהים.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published.

Pin It on Pinterest

Skip to content